MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул.Соборна, 17
м.Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по країні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua

Про компанію

Продукція

Партнери

Медіацентр

Галерея

Контакти

0 (800) 75-75-77

Про компанію
images/Sl1.jpg

Пошук по сайту

Компанія Арсенал

 
Будівництво елеваторів
У України, як у аграрної держави, є всі передумови вийти в лідери серед європейських країн - виробників зерна. Так, згідно з даними міністерства сільського господарства США, за підсумками 2016-2017 років Україна вийшла на друге після США місце за обсягами експорту зернових на світові ринки. Як відомо, зерновий бізнес має особливості, зав'язані на факторах, на які людина не може до кінця вплинути.

Йдеться в першу чергу про кліматичні та погодні умови, в яких доводиться вирощувати зернові культури. Також відомо, що виростити і зібрати врожай зернових - це тільки половина справи.

Читати далі
 

НАШІ ПЕРЕВАГИ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ОБЛАДНАННЯ

НАОЧНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ У 3D-ФОРМАТІ На підставі проведеного інформаційного аналізу створюється попередній проект об'єкта з урахуванням прив'язки до існуючої земельної ділянки. Наша програма дозволяє створити повну візуалізацію зерносховища в 3D форматі.
БЕЗКОШТОВНЕ СКЛАДАННЯ ДЕТАЛЬНОГО КОШТОРИСУ Попередній виїзд на підприємство передбачає ретельне вивчення Ваших побажань і вже існуючого обладнання, що є необхідною умовою для створення оптимальної конфігурації та розрахунку майбутнього елеватора.
БУДІВНИЦТВО ЕЛЕВАТОРА ТА НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ Всі роботи з будівництва елеваторів та зерносховищ проводяться досвідченими сертифікованими фахівцями нашої компанії.
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ТА СЕРВІС Гарантуємо своїм клієнтам якісне виконання роботи на стадії виробництва і довготривалу експлуатацію продукції.
 

ПРОДУКЦІЯ

КОМПАНІЯ

АРСЕНАЛ

Наш відділ науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок, в якому зібрані кращі експерти нашої галузі, на кожному виробничому етапі працюють над поліпшенням якості нашої продукції. Швидке і бездоганне виробництво забезпечується завдяки числовому програмному управлінню, новим технологіям лазерного різання, роботизованим зварюванням, і високій якості сировини, що експортується з кращих в світі сталеливарних заводів.
 

IMG5590

Проведення геологічних розробок, облік сейсмічних і вітрових умов в регіоні - ось з чого потрібно почати, коли компанія приймає рішення про будівництво елеватора Ми не рекомендує заощаджувати на цьому етапі і радимо замовляти такі дослідження компаніям з перевіреною репутацією, які проведуть якісний геологічний аналіз грунту, а не обмежаться поверхневим аналізом. У довгостроковій перспективі саме характеристики грунту будуть впливати на міцність фундаменту силосу.

Якщо будівництво елеватора планується в сейсмічній зоні, де трапляються землетруси різної потужності, з особливою педантичністю потрібно підійти до вибору такого силосу, який здатний витримати сейсмічні поштовхи. У цьому випадку перевагу краще віддати низьким силосам з великим діаметром, ніж високим з невеликим діаметром. І природно, що краще вибирати силос з високим показником стійкості до вітрових навантажень.

Другий момент, якому необхідно приділити належну увагу до початку будівництва елеватора, - це правильне зберігання оцинкованих стінових панелей силосу. Не можна допускати, щоб панелі в розібраному вигляді довгий час лежали під відкритим небом з ймовірністю потрапити під дощ. Попадання вологи між щільно складеними один до одного листами стінових панелей призводить до утворення так званої білої іржі (продукт корозії, оцинкованих поверхонь). Біла іржа згодом може перетворитися в червону іржу, що скорочує термін життя силосу. Тому до того моменту, як силос буде змонтований, панелі краще зберігати в сухому приміщенні.

55

Тріщина у фундаменті призвела до проблем з герметичністю силоса

 

Експлуатація силосного зерносховища

Правильна експлуатація силосу - запорука його багаторічного використання. Головне правило в процесі експлуатації силосу - це його регулярний огляд, починаючи з даху силосу, вентиляційних отворів і закінчуючи сходами силосу. Такий огляд дозволяє виявляти місця появи іржі. Також слід звертати увагу на деформації, пошкодження конструкції, відсутність болтів, особливо на даховій і зовнішніх сходах.

Нерідко сходинки починають іржавіти зсередини. Такі сходинки слід замінювати, так як вони можуть бути прямою загрозою життю працівників елеватора. А під час огляду вентиляційних систем рекомендується очищати місця навколо повітряних дефлекторів і вентиляторів від скупчення зернового пилу і сторонніх предметів, і завчасно виявляти місця корозії.

77

Починайте огляд силоса з даху, це перше місце, яке вражає корозія

 

В ході огляду стінок силосу також звертайте увагу на появу іржі, і в разі її виявлення своєчасно обробіть іржу і покрийте це місце Цинко-утримуючою фарбою. Оглядаючи стінові панелі, ребра жорсткості звертайте уваги на будь-які деформації, що з'явилися отвори або роздуття стінок силосу. При огляді ще не заповненого силосу потрібно особливу увагу звертати на наявність всіх болтів.

Раніше вже йшлося про роль фундаменту в довговічності експлуатації силосу з плоским дном. Оскільки в ході експлуатації силосу навантаження на його стінки і дно може становити тисячі кілограм, правильне проектування і виготовлення фундаменту - гарантія надійності експлуатації силосу і його стійкості до вітрових навантажень.

Крім того, підстава силосу повинно щільно прилягати і рівномірно спиратися на фундамент, анкерні болти повинні бути на місці, а гайки щільно затягнуті. Між фундаментом і підставою корпусу силосу повинно бути водонепроникне ущільнення. А поява тріщин у фундаменті - це перший сигнал, що силос поступово приходить в непридатність.

Як правило, серйозні руйнування силосів відбуваються через неналежного дотримання на перший погляд очевидних правил, в тому числі відмови від профілактичних оглядів силосів.

Що собою являє зерновий елеватор.

Обладнання елеваторів: зерносховища, зерносушарки шахтні, норії, стрічкові і ланцюгові транспортери, сепаратори та інше.

Щоб зрозуміти і розібратися, що собою представляє елеватор, дивіться відео в нашій галереї.

Відео Компанії MYSiLO.

  • 1. Розробка принципової технологічної схеми та схемы розташування

  • 2. Моделювання 3D Вашого об'єкта

  • 3. Підрахунок обладнання та надання коммерційної пропозиції

Заявка на Безкоштовний прорахунок проекту

Добавить файл(ы)

СИЛОСИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

Силос - це спеціальна споруда, яке призначене для зберігання великих партій зернових культур, а також приведення його до кондиційного стану.
Сама споруда обладнано спеціальними пристроями для зважування, прийому, очищення, сушіння та відвантаження зернових.


 

Силоси з плоским дном


 

Силоси з конусним дном


 

Економичні силоси з конусным дном

 

 

Фермерські силоси


 

Кормові силоси


 

Зерносушки

Замовте обладнання сьогодні!

Зерносушарки MYSiLO

Зернові культури (кукурудза, пшениця, соняшник і т.д.) - це важливі сільськогосподарські продукти, які використовуються в харчовій промисловості і для виготовлення кормів. Сушка зерна - це процес зниження рівня вологості зерна до необхідної кондиції для його безпечного зберігання. Основна мета сушіння зерна: захистити зерно від грибків і плісняви, і забезпечити тривале зберігання зерна.
 
 

100% якість

Швидке і бездоганне виробництво забезпечується завдяки числовому програмному управлінню, новим технологіям лазерного різання, роботизованим зварюванням і високій якості сировини, що експортується з кращих в світі сталеливарних заводів.
 
 

Відгуки про компанію Арсенал

"Від імені ПП "Віктор і К" висловлюємо щиру вдячність колективу компанії "MYSiLO" за якісну роботу по виготовленню обладнання для зберігання зерна, за успішну багаторічну співпрацю. Комплекс загальною місткістю 63 904м3. За 8 років спільної роботи, досягнуті найкращі результати з реалізації робіт по будівництву наших елеваторів. Професіоналізм, увага та розуміння, відповідальність та компетентність Ваших спеціалістів, забезпечили на максимальному рівні взаємовідносини наших компаній. Висловлюємо Вам вдячність за розуміння і сподіваємося, що на цьому наша співпраця не закінчується, розраховуємо на подальше зміцнення та розширення партнерських відносин у майбутньому! "
З повагою,
ПП "Віктор і К"
"Шановні партнери! У 2014 році, нами було придбано обладнання для будівництва елеватора виробництва "MYSiLO". Комплекс загальною місткістю 41 432м3. Характеристики обладнання відповідають заявленим даним, що досить важливо! Дякуємо Вам за якісну продукцію! У зв'язку з цим висловлюємо Вам вдячність за якісний монтаж обладнання і своєчасне постачання. Використовуючи вашу продукцію, переконалися в надійності вашого обладнання. Також виражаємо своє задоволення співпрацею з Вашою компанією і фахівцями Компанії "MYSiLO". Ми віримо у збереження ділових і дружніх стосунків, що склалися, сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю!"
З повагою
Агрофірма "Верхньодніпровський Елеватор"
"Шановні партнери! Висловлюємо вдячність колективу компанії "MYSiLO" за те, що виготовила, здійснила постачання і монтаж елеваторного комплексу місткістю 64 170м3 з відділенням сушки і очищення зерна. Роботи робилися оперативно, усе обладнання змонтоване і введене в експлуатацію. Підтверджуємо високу якість обладнання і рекомендуємо компанію "MYSiLO", як надійного і відповідального виробника! "
З повагою
ТД "Кухар Рішельє"
"Шановні партнери! Висловлюємо вдячність компанії "MYSiLO"за успішно виконаний проект по будівництву комплексу для зберігання і переробки зерна, об'ємом 51 196 м3. Комплекс був виготовлений точно в строк, здійснено постачання, монтаж і запуск в експлуатацію. Важливим чинником успіху вважаємо використання компанією "MYSiLO" сучасних інженерних рішень і технологій, а так само використання якісного металу провідних світових виробників. Рекомендуємо компанію "MYSiLO" як надійного партнера!"
З повагою
Елеватор "Успіх". Рокитне
Задайте питання

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Добавить файл(ы)

Інформація

MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул. Соборна, 17
м. Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по Україні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua