MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул.Соборна, 17
м.Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по країні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua

Про компанію

Продукція

Партнери

Медіацентр

Галерея

Контакти

0 (800) 75-75-77

Про компанію
images/Sl1.jpg

Пошук по сайту

Компанія Арсенал

 
Будівництво елеваторів
У України, як у аграрної держави, є всі передумови вийти в лідери серед європейських країн - виробників зерна. Так, згідно з даними міністерства сільського господарства США, за підсумками 2016-2017 років Україна вийшла на друге після США місце за обсягами експорту зернових на світові ринки. Як відомо, зерновий бізнес має особливості, зав'язані на факторах, на які людина не може до кінця вплинути.

Йдеться в першу чергу про кліматичні та погодні умови, в яких доводиться вирощувати зернові культури. Також відомо, що виростити і зібрати врожай зернових - це тільки половина справи.

Читати далі
 

НАШІ ПЕРЕВАГИ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ОБЛАДНАННЯ

НАОЧНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ У 3D-ФОРМАТІ На підставі проведеного інформаційного аналізу створюється попередній проект об'єкта з урахуванням прив'язки до існуючої земельної ділянки. Наша програма дозволяє створити повну візуалізацію зерносховища в 3D форматі.
БЕЗКОШТОВНЕ СКЛАДАННЯ ДЕТАЛЬНОГО КОШТОРИСУ Попередній виїзд на підприємство передбачає ретельне вивчення Ваших побажань і вже існуючого обладнання, що є необхідною умовою для створення оптимальної конфігурації та розрахунку майбутнього елеватора.
БУДІВНИЦТВО ЕЛЕВАТОРА ТА НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ Всі роботи з будівництва елеваторів та зерносховищ проводяться досвідченими сертифікованими фахівцями нашої компанії.
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ТА СЕРВІС Гарантуємо своїм клієнтам якісне виконання роботи на стадії виробництва і довготривалу експлуатацію продукції.
 

ПРОДУКЦІЯ

КОМПАНІЯ

АРСЕНАЛ

Наш відділ науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок, в якому зібрані кращі експерти нашої галузі, на кожному виробничому етапі працюють над поліпшенням якості нашої продукції. Швидке і бездоганне виробництво забезпечується завдяки числовому програмному управлінню, новим технологіям лазерного різання, роботизованим зварюванням, і високій якості сировини, що експортується з кращих в світі сталеливарних заводів.
 
  • 1. Розробка принципової технологічної схеми та схемы розташування

  • 2. Моделювання 3D Вашого об'єкта

  • 3. Підрахунок обладнання та надання коммерційної пропозиції

Заявка на Безкоштовний прорахунок проекту

Добавить файл(ы)

СИЛОСИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

Силос - це спеціальна споруда, яке призначене для зберігання великих партій зернових культур, а також приведення його до кондиційного стану.
Сама споруда обладнано спеціальними пристроями для зважування, прийому, очищення, сушіння та відвантаження зернових.


 

Силоси з плоским дном


 

Силоси з конусним дном


 

Економичні силоси з конусным дном

 

 

Фермерські силоси


 

Кормові силоси


 

Зерносушки

Замовте обладнання сьогодні!

Зерносушарки MYSiLO

Зернові культури (кукурудза, пшениця, соняшник і т.д.) - це важливі сільськогосподарські продукти, які використовуються в харчовій промисловості і для виготовлення кормів. Сушка зерна - це процес зниження рівня вологості зерна до необхідної кондиції для його безпечного зберігання. Основна мета сушіння зерна: захистити зерно від грибків і плісняви, і забезпечити тривале зберігання зерна.
 
 

100% якість

Швидке і бездоганне виробництво забезпечується завдяки числовому програмному управлінню, новим технологіям лазерного різання, роботизованим зварюванням і високій якості сировини, що експортується з кращих в світі сталеливарних заводів.
 
 

Відгуки про компанію Арсенал

"Від імені ПП "Віктор і К" висловлюємо щиру вдячність колективу компанії "MYSiLO" за якісну роботу по виготовленню обладнання для зберігання зерна, за успішну багаторічну співпрацю. Комплекс загальною місткістю 63 904м3. За 8 років спільної роботи, досягнуті найкращі результати з реалізації робіт по будівництву наших елеваторів. Професіоналізм, увага та розуміння, відповідальність та компетентність Ваших спеціалістів, забезпечили на максимальному рівні взаємовідносини наших компаній. Висловлюємо Вам вдячність за розуміння і сподіваємося, що на цьому наша співпраця не закінчується, розраховуємо на подальше зміцнення та розширення партнерських відносин у майбутньому! "
З повагою,
ПП "Віктор і К"
"Шановні партнери! У 2014 році, нами було придбано обладнання для будівництва елеватора виробництва "MYSiLO". Комплекс загальною місткістю 41 432м3. Характеристики обладнання відповідають заявленим даним, що досить важливо! Дякуємо Вам за якісну продукцію! У зв'язку з цим висловлюємо Вам вдячність за якісний монтаж обладнання і своєчасне постачання. Використовуючи вашу продукцію, переконалися в надійності вашого обладнання. Також виражаємо своє задоволення співпрацею з Вашою компанією і фахівцями Компанії "MYSiLO". Ми віримо у збереження ділових і дружніх стосунків, що склалися, сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю!"
З повагою
Агрофірма "Верхньодніпровський Елеватор"
"Шановні партнери! Висловлюємо вдячність колективу компанії "MYSiLO" за те, що виготовила, здійснила постачання і монтаж елеваторного комплексу місткістю 64 170м3 з відділенням сушки і очищення зерна. Роботи робилися оперативно, усе обладнання змонтоване і введене в експлуатацію. Підтверджуємо високу якість обладнання і рекомендуємо компанію "MYSiLO", як надійного і відповідального виробника! "
З повагою
ТД "Кухар Рішельє"
"Шановні партнери! Висловлюємо вдячність компанії "MYSiLO"за успішно виконаний проект по будівництву комплексу для зберігання і переробки зерна, об'ємом 51 196 м3. Комплекс був виготовлений точно в строк, здійснено постачання, монтаж і запуск в експлуатацію. Важливим чинником успіху вважаємо використання компанією "MYSiLO" сучасних інженерних рішень і технологій, а так само використання якісного металу провідних світових виробників. Рекомендуємо компанію "MYSiLO" як надійного партнера!"
З повагою
Елеватор "Успіх". Рокитне
Задайте питання

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Добавить файл(ы)

Інформація

MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул. Соборна, 17
м. Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по Україні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua