MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул.Соборна, 17
м.Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по країні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua

Про компанію

Продукція

Партнери

Медіацентр

Галерея

Контакти

0 (800) 75-75-77

Новини

Пошук по сайту

Норія - спеціальний пристрій, який використовується для підйому рідин, а також сипучих матеріалів. Це пристрій використовували ще стародавні перси і єгиптяни для іригації. У найпростішому вигляді - це підливне водяне колесо (водокачка).

В наші дні принцип норії широко використовується в сучасних елеваторах. Це пристрій ще називають ковшовим елеватором. Являє собою вертикальний конвеєр, до якого прикріплені ковші. За рахунок їх постійного переміщення відбувається підйом сипучого вантажу.

Вантаж в нижній частині захоплюється ковшами, рухається вертикально і висипається через патрубок горизонтально у верхній частині норії. Ковші повертаються назад вниз перекинутими. Максимальна висота руху вантажу не більш 60 м.

Ковшовий елеватор являє собою замкнутий полотно з тяговим органом, огинають приводний і натяжний барабани (зірочки), і прикріпленими до нього ковшами. Несучої і огороджувальної частиною елеватора є зварний сталевий кожух з завантажувальним і розвантажувальним патрубками. Привід має електродвигун, редуктор, муфти і останов, що запобігає зворотньому руху полотна. На елеваторі застосовується гвинтовий або вантажний натягач. Швидкість руху полотна тихохідних елеваторів до 1 м / сек, швидкохідних до 4 м / сек. Подача ковшових елеваторів 5-500 м³ / год, висота підйому Н не перевищує 60 м. Основними параметрами ковшових елеваторів є ширина ВК, висота h, виліт А, корисна (до кромки передньої стінки) місткість ковша і відстань (крок) між ковшами ak. Швидкохідні елеватори мають розставлені глибокі і дрібні ковші, для яких ak = (2,5-3) h, a в якості тягового органу - конвеєрну резинотканевую стрічку або коротколанковими ланцюг. На тихохідних елеваторах застосовуються зімкнуті (ak = h) з бортовими направляючими гострокутні і зі округленим днищем ковші, прикріплені бічними стінками до двох тяговим ланцюгах. Поличний елеватор має 2 вертикальні пластинчасті втулкові ланцюги, що огинають верхні тягові і нижні натяжні зірочки. До ланцюгах жорстко прикріплені захвати-полки, відповідно до форми і розмірам вантажу. Завантаження полиць виробляється вручну або автоматично з гребенчатого столу, а розвантаження в верхній частині низхідній гілці - при перекиданні полиць. Швидкість руху ланцюгів поличного елеватора 0,2-0,3 м / сек. Елеватор складається з ряду ковшів, закріплених на ланцюгу або стрічці, що рухається між верхнім провідним і нижнім шкивами. Колискові елеватор відрізняється від поличного способом кріплення робочого органу - люльки, яка завдяки шарнірному підвісу на всіх ділянках траси зберігає горизонтальне положення днища. Завантаження люлечних елеваторів проводиться на висхідній, а розвантаження - на низхідній гілці. Швидкість руху полотна 0,2-0,3 м / с.

Сипучі вантажі також транспортують за допомогою гвинтових компресорів. Вони призначені для подачі повітря, в якому немає крапельної рідини або механічних домішок, в систему пневмотранспорту зерна, продуктів його розмолу та інших сипучих речовин, а так само, для використання в інших пристроях і системах, де потрібно відносно велика витрата повітря при порівняно низькому тиску .
Компресори виготовляються з глушником на рамі. Компресори з глушниками призначені для експлуатації в стаціонарних умовах при температурі навколишнього повітря в межах від -10 до + 35 ° С, компресори на рамі можуть експлуатуватися при температурі навколишнього повітря від мінус 40 до плюс 40 ° С, і застосовуються в складі автоборошновозах. Можуть використовуватися на комбінатах хлібопродуктів, млинах, елеваторах; на комбікормових заводах і підприємствах інших галузей, де потрібна велика продуктивність повітря при низькому тиску; для продувки фільтрів-циклонів; у вибухонебезпечних приміщеннях з небезпечною концентрацією пилу.

Зернова помпа об'єднує процеси завантаження, транспортування, заповнення та розвантаження в єдину малообслуговувані, економічну і просту в експлуатації систему. Зернова помпа призначена для дбайливого і ефективного переміщення великих обсягів зерна через всю систему. Конструкція замкнутої закільцьованої системи дозволяє вибирати напрямок потоку зерна шляхом відкриття або закриття розвантажувальних засувок, управління якими здійснюється з землі. Розвантажуйте один або кілька силосів, знижуйте витрати на сушку за рахунок перемішування вологого зерна з одного бункера з попередньо висушеним зерном з іншого бункера. переваги системи Економічний спосіб переміщення великих обсягів зерна. Зернова помпа забезпечує кращу ефективність у порівнянні з будь-якою іншою системою, при використанні її в рамках позначених параметрів. Системи з трубою діаметром 12 дюймів обслуговують вищі обсяги, але з одночасним зниженням протяжності і висоти. Передбачуваний термін служби дуже високий - вище, ніж у шнека або пневматичної системи. В системі, що підходить за параметрами для зернової помпи, де силоси збудовані в одну лінію, розвантажувальні шнеки можна замінити зерновий помпою. Це зменшить споживання потужності, набір необхідного обладнання та обсяг обслуговування. Зернову помпу можна встановити на нові або існуючі силоси для сушіння або зберігання зерна (від двох до семи силосів в системі), причому після початкової установки систему можна розширювати. До складу зернової помпи входять ланцюг, скребки і кутові / з'єднувальні елементи. Систему можна розташовувати під кутом, що дозволить забезпечити місце для традиційних фронтальних розвантажувачів. Компанії випускають вежі для зернових помп на 2 і 4 опорах. Двоопорні вежі використовуються для підтримки зернових помп між зерновими силосами. Двоопорні вежі мають ширину 48 дюймів (1.2 м) і кріпляться бічними розпірками до бічної стінки силосу. Чотириколісні вежі мають квадратну підставу розміром 4 x 4 фути (1.2 х 1.2 м), вони утворюють надійну окрему опору для ланцюгової системи.

Стрічковий конвеєр - пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Стрічковий конвеєр є найбільш поширеним типом транспортуючих машин, він служить для переміщення насипних або штучних вантажів. Застосовується на промислових виробництвах, в рудниках і шахтах, в сільському господарстві. Залежно від властивостей і природи переміщуваного вантажу кут нахилу робочої сторони стрічки може бути встановлений до 90 °. Часто конвеєрна стрічка є однією з частин транспортного пристрою. Наприклад, зернопогрузчик, що застосовується на механізованому току для збору зернової маси з майданчика, має щіткові скребки, далі зерно піднімається норією і потрапляє на стрічковий конвеєр який закидає зерно в кузов вантажного автомобіля. Стрічкові конвеєри бувають пересувними, переносними, поворотними і стаціонарними. Стаціонарні машини застосовують для переміщення великої кількості матеріалів на відстань від 3 до 300 м., а пересувні і переносні машини - для переміщення невеликої кількості матеріалу на відстань від 2 до 20 м. В практиці застосовують послідовно розташовані конвеєри для переміщення матеріалу на десятки кілометрів.

Види стрічкових конвеєрів: за типом траси:

- Горизонтальні стрічкові конвеєри
- Похилі стрічкові конвеєри
- Крутопохилі стрічкові конвеєра

З кутом нахилу:

Z-образні стрічкові конвеєри
L-образні стрічкові конвеєри
V-подібні стрічкові конвеєри

За типом несучої поверхні:

- З прямої гладкою поверхнею стрічки
- Жолоби стрічкові конвеєри і транспортери
- З перегородками (поперечиною) на стрічці
- З гофробортамі (бортиками) на стрічці
- З модульної стрічкою модульні конвеєри

Стрічкові конвеєри складаються з основних вузлів:

- Приводний барабан, привід конвеєра (мотор-редуктор), натяжна барабан, вузол натягу, що несе стрічкова частина, опорні і підтримувальні ролики або підтримує листовой стіл і, власне, рама конвеєра виготовлена з звареного металопрокату.
- Ланцюговий конвеєр - транспортний пристрій безперервної дії, в якому переміщення насипних вантажів здійснюється по нерухомому жолобу - рештак за допомогою скребків, закріплених на одній або декількох тягових ланцюгах і занурених у шар насипного вантажу

По виду приводу:

- ланцюговий конвеєри з електричним приводом
- ланцюговий конвеєри з пневматичним приводом
- ланцюговий конвеєри з гідравлічним приводом

Способом переміщення конструкції:

- переносні ланцюгові конвеєри
- пересувні ланцюгові конвеєри

Шнек (буквально - равлик) - стрижень з суцільною гвинтовою поверхнею уздовж поздовжньої осі. Шнек (або шнековий конвеєр, гвинтовий конвеєр) - робоча деталь механізму, призначеного для транспортування вантажу переміщенням вздовж обертається гвинтової поверхні всередині труби. Шнек - це транспортний пристрій для сипучих, дрібнокускових, пилоподібних, порошкоподібних матеріалів. Прообразом сучасних гвинтових конвеєрів стала винайдена Архімедом в 3 столітті до н. е. водопідйомна машина, що отримала назву Архимедов гвинт. Шнеки використовують на підприємствах з виробництва будівельних матеріалів, в комбікормової, борошномельної та хімічної промисловості для переміщення в горизонтальному, вертикальному і похилому напрямках сипких, дрібнокускових, пилоподібних, порошкоподібних матеріалів (як правило на відстань до 40 м по горизонталі і до 30 м - по вертикалі ). До позитивних властивостей шнеків відносяться простоту технічного обслуговування, простота пристрою, невеликі габаритні розміри, герметичність, зручність проміжного розвантаження. Негативними якостями шнеків є значне стирання і подрібнення вантажу, висока питома витрата енергії, підвищений знос жолоба і гвинта. Використовують для подачі або змішання насипних і рідких компонентів. Залежно від властивостей компонентів частота обертання шнека 50 - 150 об / хв. Основний робочий орган макаронних пресів, пресів для вичавлювання соку, олії, пресів-грануляторів.

Задайте питання

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Добавить файл(ы)

Інформація

MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул. Соборна, 17
м. Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по Україні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua