MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул.Соборна, 17
м.Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по країні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua

Про компанію

Продукція

Партнери

Медіацентр

Галерея

Контакти

0 (800) 75-75-77

Партнери

Пошук по сайту

Будмонтаж "Колос" - виробник зерноочисної техніки

Зерноочисне, зерносушильне обладнання продуктивністю від 3 до 100 т / год, різної комплектації (включаючи автоматизовану систему управління сушінням, можливість сушіння насіннєвого матеріалу, ріпаку і т.д.).


 

АГРО Інжиніринг – проектна організація

Компанія здатна втілювати проекти в життя починаючи від невеликого індивідуального житлового будинку до надпотужного виробництва. Основним напрямком є проектування комплексів по зберіганню і переробці сільськогосподарської та тваринницької продукції.


 

АктивПроект – проектна організація

Компанія виконує комплексне проектування об'єктів зберігання і переробки зерна (елеваторів, комбікормових, борошномельних, крупозаводів), товарних складів і логістичних комплексів.
Розробка технології підприємств по зберіганню і переробці зерна. Розробка проектно-кошторисної документації будівництва. Інженерно-консультаційні послуги реалізації проекту будівництва. Юридичне супроводження.


 

PGR Drive Tehnologies- виробництво мотор-редукторів

Фірма випускає велику лінійку конвеєрних редукторів, призначених для використання на різних індустріальних об'єктах.


 

Gamak Motors - виробників асинхронних двигунів змінного струму

Один з передових світових виробників асинхронних двигунів змінного струму. Gamak випускає 4000 промислових двигунів і 2500 двигунів з екранованим полюсом щодня. Головний офіс компанії знаходиться в Стамбулі, Туреччина.


 

Wuppermann AG – сталеливарна компанія

Німецька сталеливарна компанія спеціалізується на виробництві плоских виробів, труб і різних виробів із сталі і листового металу. Wuppermann AG володіє в цілому дев'ятьма виробничими майданчиками по всій Європі.


 

ArcelorMittal – виробництво сталі

ArcelorMittal веде свою металургійну діяльність на чотирьох континентах, включаючи як розвинені, так і ринки, що розвиваються, є світовим лідером з виробництва сталі. Компанія володіє великими запасами сировини і ефективною системою збуту.


 

ТМ "Королівський Смак" - виробник харчової продукції

Виробнича компанія, метою якої є забезпечення споживачів якісною і доступною за ціною продукцією.


 

ТМ "ЧУГУЕВ-ПРОДУКТ" - виробництво продуктів харчування

Бренд національного масштабу з виробництва продуктів харчування за унікальними рецептами, що забезпечують гармонійний смак продукції, що випускається.


 

Приватне підприємство "Західний Буг" - аграрна компанія

Місія компанії - задоволення потреб продовольчого ринку продукцією рослинництва шляхом організації процесу високотехнологічного вирощування польових с / г культур.


 

Кіровоградська зерно торгова компанія– елеваторний комплекс

Підприємство пропонує послуги з прийому, очищення, зберігання і відвантаження автомобільним та залізничним транспортом зернових (пшениці, ячменю, кукурудзи) і олійних (сої, соняшнику) культур.


 

Компания "Агромир" - аграрна компанія

"Компания Агромир" є експертом у застосуванні No-Till технології і займається впровадженням та розвитком технології No-till на території України, Молдови і Казахстану. Компанія має свої землі в обробці, де успішно використовує технологію No-till на 8000 га в різних регіонах України.


ВІКТОРІЯ-АГРО – сільськогосподарський виробник

Вирощування зернових культур, бобових і насіння олійних культур.


СФГ Дружба - сільськогосподарський виробник

Вирощування зернових культур бобових культур і насіння олійних культур, Зернові, пшениця, ячмінь, олійні, ріпак, гірчиця, насіння соняшнику, льон.


Задайте питання

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Добавить файл(ы)

Інформація

MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул. Соборна, 17
м. Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по Україні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua

Швидкий доступ