MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул.Соборна, 17
м.Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по країні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua

Про компанію

Продукція

Партнери

Медіацентр

Галерея

Контакти

0 (800) 75-75-77

Обслуговування силосу

Пошук по сайту

IMG5590

Проведення геологічних розробок, облік сейсмічних і вітрових умов в регіоні - ось з чого потрібно почати, коли компанія приймає рішення про будівництво елеватора Ми не рекомендує заощаджувати на цьому етапі і радимо замовляти такі дослідження компаніям з перевіреною репутацією, які проведуть якісний геологічний аналіз грунту, а не обмежаться поверхневим аналізом. У довгостроковій перспективі саме характеристики грунту будуть впливати на міцність фундаменту силосу.

Якщо будівництво елеватора планується в сейсмічній зоні, де трапляються землетруси різної потужності, з особливою педантичністю потрібно підійти до вибору такого силосу, який здатний витримати сейсмічні поштовхи. У цьому випадку перевагу краще віддати низьким силосам з великим діаметром, ніж високим з невеликим діаметром. І природно, що краще вибирати силос з високим показником стійкості до вітрових навантажень.

Другий момент, якому необхідно приділити належну увагу до початку будівництва елеватора, - це правильне зберігання оцинкованих стінових панелей силосу. Не можна допускати, щоб панелі в розібраному вигляді довгий час лежали під відкритим небом з ймовірністю потрапити під дощ. Попадання вологи між щільно складеними один до одного листами стінових панелей призводить до утворення так званої білої іржі (продукт корозії, оцинкованих поверхонь). Біла іржа згодом може перетворитися в червону іржу, що скорочує термін життя силосу. Тому до того моменту, як силос буде змонтований, панелі краще зберігати в сухому приміщенні.

55

Тріщина у фундаменті призвела до проблем з герметичністю силоса

 

Експлуатація силосного зерносховища

Правильна експлуатація силосу - запорука його багаторічного використання. Головне правило в процесі експлуатації силосу - це його регулярний огляд, починаючи з даху силосу, вентиляційних отворів і закінчуючи сходами силосу. Такий огляд дозволяє виявляти місця появи іржі. Також слід звертати увагу на деформації, пошкодження конструкції, відсутність болтів, особливо на даховій і зовнішніх сходах.

Нерідко сходинки починають іржавіти зсередини. Такі сходинки слід замінювати, так як вони можуть бути прямою загрозою життю працівників елеватора. А під час огляду вентиляційних систем рекомендується очищати місця навколо повітряних дефлекторів і вентиляторів від скупчення зернового пилу і сторонніх предметів, і завчасно виявляти місця корозії.

77

Починайте огляд силоса з даху, це перше місце, яке вражає корозія

 

В ході огляду стінок силосу також звертайте увагу на появу іржі, і в разі її виявлення своєчасно обробіть іржу і покрийте це місце Цинко-утримуючою фарбою. Оглядаючи стінові панелі, ребра жорсткості звертайте уваги на будь-які деформації, що з'явилися отвори або роздуття стінок силосу. При огляді ще не заповненого силосу потрібно особливу увагу звертати на наявність всіх болтів.

Раніше вже йшлося про роль фундаменту в довговічності експлуатації силосу з плоским дном. Оскільки в ході експлуатації силосу навантаження на його стінки і дно може становити тисячі кілограм, правильне проектування і виготовлення фундаменту - гарантія надійності експлуатації силосу і його стійкості до вітрових навантажень.

Крім того, підстава силосу повинно щільно прилягати і рівномірно спиратися на фундамент, анкерні болти повинні бути на місці, а гайки щільно затягнуті. Між фундаментом і підставою корпусу силосу повинно бути водонепроникне ущільнення. А поява тріщин у фундаменті - це перший сигнал, що силос поступово приходить в непридатність.

Як правило, серйозні руйнування силосів відбуваються через неналежного дотримання на перший погляд очевидних правил, в тому числі відмови від профілактичних оглядів силосів.

Задайте питання

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Добавить файл(ы)

Інформація

MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул. Соборна, 17
м. Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по Україні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua