MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул.Соборна, 17
м.Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по країні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua

Про компанію

Продукція

Партнери

Медіацентр

Галерея

Контакти

0 (800) 75-75-77

Питання та відповіді

Пошук по сайту

Найбільш часті питання про наш продукт


Елеватор зерновий - це агрегат, як правило, складається з цілого комплексу. Елеватор призначений для зберігання великих партій зерна і доведення його до відповідного кондиційного стану. Сучасне силосне обладнання дозволяє успішно вирішувати проблеми, пов'язані з очищенням, сушінням, зберіганням і транспортуванням сільськогосподарського зернового продукту.

КонтактиДетальніше про елеватори

1. Прийом і підробіток зерна на елеваторі. Воно доставляється автомобілем, залізничним або водним транспортом. Розвантаження проводиться спеціальними пристроями.
2. Обробка зерна на елеваторі. Після зважування зерно, яке надійшло в робочу вежу за допомогою норій проходить через зерноочисні машини-сепаратори, позбавляючись від всіляких домішок.
3. Зберігання зерна на елеваторі. Зерно зберігається в силосах, частина з яких оснащена установками для дезінфекції та активним вентилюванням. Температура зернового продукту вимірюється термопідвісками, які встановлюються на різних рівнях.

При розвантаженні (прийом зерна) з автотранспорту використовують підземні бункери, оснащені нижньою транспортерною галереєю з норіями робочої вежі елеватора. Норія - це пристрій ковшового типу для переміщення вантажів у вертикальному напрямку. Після обробки зерна, відбувається сушка зерна в зерносушарках. По завершенні сушильного процесу зерно за допомогою верхнього конвеєра надходить до над-силосного транспортера зі скидним візком, що розвантажує зерно в силос для подальшого зберігання. Передача зерна з силосів на нижні конвеєра, встановлені в під-силосних приміщеннях, проводиться через отвори в воронках в днищах силосів.

Найперший силосний зерновий агрегат був побудований в США в 1845 році в Дулуті.
Перший елеватор України був збудований в 1976 році на території Херсонської області.

Стійкість до серйозних механічних навантажень і зовнішньому середовищі, що досягається від використання у виробничому робочому циклі сталі високої якості з переважанням елементів жорсткості завдяки чому форма не підлягає руйнуванню і добре зберігається. Надійність силосних споруд забезпечує обов'язкове проходження контролю якості на виробничому підприємстві, яким гарантується їх довговічна служба. Силосна конструкція, каркас основи і багато інших елементів також виготовляються зі сталі високої якості, у яких поверхня захищена антикорозійним спеціальним шаром. Зручність - це циліндрична форма силосних ємкостей, яка здатна здійснювати завантаження або вивантаження вантажу набагато простіше. Перевага силосних конструкцій в тому, що вони займають зовсім небагато площі, яка здатна створити подібні сховища навіть на маленькому шматочку землі. При цьому вантаж можна зберігати в неймовірно великих обсягах.

 
Задайте питання

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Добавить файл(ы)

Інформація

MySilo Grain Storage Systems Ukraine LTD
25009, вул. Соборна, 17
м. Кропивницький, Україна
0 (800) 75-75-77 - дзвінок по Україні безкоштовний.
+38 (0522) 27-75-70
info@mysilo.com.ua